T
E
L
 
737 169 451


Trening uwagi

Attention autism

 

Aby efektywnie się komunikować potrzebujemy przyswoić szereg bazowych umiejętności- wspólne pole uwagi, koncentracja na innej osobie, kontakt wzrokowy, naśladowanie i umiejętność naprzemiennej interakcji. Tego właśnie uczy program attention autism, który jest swoistym zaproszeniem dziecka do dzielenia wspólnego pola uwagi, do wspólnej  zabawy i aktywności.
 
Trening koncentracji uwagi programem Attention Autism opracowany przez Ginne Davis to innowacyjna w Polsce metoda nauki koncentracji uwagi dla wszystkich dzieci z trudnościami w koncentracji uwagi- w tym równieĹź dla dzieci ze spektrum autyzmu,  nadpobudliwych psychoruchowo czy niepełnopsrawnych intelektualnie.
 
Program ma na celu wzbudzenie wewnętrznej motywacji dziecka do koncentracji uwagi na przedmiotach, aktywnościach ale przede wszystkim na innej osobie, najpierw dorosłej a kolejno rówieśnikach. 
Program składa się z 4 poziomów! 
Koszt zajęć grupowych 40 zł /czas trwania 45 min/
 
Zapraszamy dzieci z trudnościami w koncentracji uwagi, prowadzimy równieĹź grupy profilaktyczne:)  Zajęcia z "Wiaderka" angaĹźują dzieci bez reszty a jednocześnie trenują tak waĹźna umiejętność jaka jest skupienieuwagi!, czekanDie na własną kolej, naśladowanie,komunikowanie z innymi!! Dzieci naprawdę je uwielbiaja😍
 
Zajęcia odbywają się w małych grupach a więc liczba miejsc mocno ograniczona!Napisz do nas

KREATYWNE CENTRUM ROZWOJU DZIECKA
PROGRESIK A. HAJDON

ul. Gawrzyłowska 69A
tel. 737 169 451
email: kontakt@progresik.com

www.progresik.com
progresik_debica
Progresik.Debica