T
E
L
 
737 169 451


 ZAJĘCIA ROZWOJOWO-USPOŁECZNIAJĄCE

Zajecia rozwojowo-uspoleczniajace dla dzieci 2i 3 letnich kierujemy w szczególności do dzieci przejawiających trudności w koncentracji uwagi, napobudliwych, agresywnych, z nieharmonijnym rozwojem czy deficytami w rozwoju poznawczym, niepełnosprawnością. Zajęcia odbywają się w małej grupie dobranej pod względem poziomu rozwoju poznawczego i przejawianych trudnosci:) naszym celem na zajęciach jest zwiększenie umiejętności społecznych dziecka (między innymi adekwatny kontakt wzrokowy, czekanie na swoją kolej, umiejętność zabawy naprzemiennie, wspólna zabawa z innymi dziećmi, umiejętność dzielenia się zabawkami, redukcja agresywnych zachowań itp) a takĹźe stymulowanie rozwoju poznawczego.
 
Zajecja dla 2-3latkow odbywają się w kaĹźdy wtorek o godzinie 14:15.Na obecnej grupie brak wolnych miejsc, jeśli jesteście zainteresowani  tą grupą jak rówieĹź innym terminem, inną kategorią wiekową, kontaktujcie się z nami, po zebraniu minimalnej ilości osób otwieramy grupę dla was!
Jeśli zastawiasz się czy te zajecia są adekwatne dla Twojego dziecka, skontaktujcie się z nami telefonicznie, chętnie odpowiemy na Wasze pytania!
 
Koszt zajec: 70 zl kwalifikacja (rozmowa z opiekunem na temat trudności dziecka), 40 zł zajecia (45min)
Zajecja prowadzi psycholog, oligofrenopedagog, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka a. HajdonNapisz do nas

KREATYWNE CENTRUM ROZWOJU DZIECKA
PROGRESIK A. HAJDON

ul. Gawrzyłowska 69A
tel. 737 169 451
email: kontakt@progresik.com

www.progresik.com
progresik_debica
Progresik.Debica