T
E
L
 
737 169 451


W PARU SŁOWACH O NAS

 

Kreatywne Centrum Rozwoju Dziecka PROGRESIK powstał z inicjatywy dwóch praktyków od wielu lat zawodowo pracujących z dziećmi i dorosłymi. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym dzieci będą mogły w sposób kreatywny i ciekawy spędzić czas wolny a przy okazji dobrej zabawy – wszechstronnie stymulować swój rozwój. Chcemy takĹźe  stworzyć dzieciom moĹźliwość swobodnej ekspresji siebie i umoĹźliwić kontakt z rówieśnikami. Naszym głównym celem jest wspieranie harmonijnego rozwoju dziecka oraz pomoc tym, którzy z róĹźnych przyczyn muszą nadrobić jakieś braki w tym zakresie.

PROGRESIK powstał z potrzeby stworzenia wyjątkowego miejsca dla Dziecka i Rodziny.


Kim jesteśmy?


mgr Agnieszka Hajdon - psycholog, oligofrenopedagog, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, certyfikowany edukator Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców, certyfikowany  trener uwagi metoda Attention Autism oraz trener umiejetnosci społecznych i Ĺźyciowych u dzieci

To pozytywnie zakręcona marzycielka z głową pełną pomysłów. Co róĹź to nowy, zdarza się Ĺźe sama za nimi nie nadąża. Uwielbia spontaniczność, kolorową, niczym nieograniczoną zabawę! Swoją kreatywność przekłada na ręcznie wykonane pomoce do zajęć. Kocha swoją pracę i szybko nawiązuje kontakt zarówno z tymi malutkimi jak i całkiem duĹźymi podopiecznymi!

Prywatnie mama dwóch urwisów, z którymi uwielbia eksperymentować, brudzić się i wygłupiać, ale teĹź godzinami spędzać czas nad książkami :) Pół wypłaty zostawia w internetowych księgarniach.

Posiada 9 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi, ukończone studia wyĹźsze na 2 kierunkach magisterskich: pedagogika specjalna i psychologia oraz studia podyplomowe na kierunku wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Doświadczenie nabyła pracując w Krakowskich ośrodkach dla dzieci z niepełnosprawnością, autyzmem, pracy poradnianej,  a takĹźe wieloletniej pracy z dziećmi z trudnościami w nawiązywaniu i podtrzymywaniu więzi. Brała udział w licznych szkoleniach, m. in. Terapia Rodzin,  Studium Profilaktyki UzaleĹźnień, Trudne zachowania- pozytywne podejście, kurs wspomagających i alternatywnych metod porozumiewania się, Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka Rozwojowa, Sensoplastyka® elementy, diagnostyka FASD i wiele innych.


Mgr Dominika Boczkowska – pedagog, logopeda, terapeuta ręki

To pełna energii działaczka. W tempie natychmiastowym przekłada swoje pomysły na działanie. U niej zawsze wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i dopracowane na długo przed ostatecznym terminem.  Spodziewajcie się więc zajęć dopracowanych na TIP TOP! Podopiecznych zaskarbuje swoim ciepłem, spokojem ale jednocześnie nieprzewidywalnością i energetycznością! Oj z nią nie sposób się nudzić!

Posiada 14-letnie doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i dorosłymi. Ukończone studia wyĹźsze na 2 kierunkach pedagogicznych oraz studia podyplomowe z zakresu Logopedii, studia podyplomowe z zakresu Diagnozy Dziecka i Jego Rodziny oraz studia podyplomowe z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej. Ponadto ukończone liczne szkolenia i kursy m.in. Studium Profilaktyki UzaleĹźnień, Studium Metod Psychokorekcyjnych, Terapia Rodzin, Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie, Trening intrapsychiczny, Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, Psychoterapia i poradnictwo, Terapia Ręki, wczesna interwencja logopedyczna,Logorytmika, trenerski kurs Treningu Umiejętności Społecznych i Ĺťyciowych, kurs dla wychowawców placówek wypoczynku dla dzieci i wiele innych.

Prywatnie – Ĺźona i mama czwórki szkrabów, w których jest bezgranicznie zakochana! Spędzanie z nimi czasu to jej największa pasja. To w duĹźej mierze za ich sprawą jej wiedza na temat rozwoju dziecka, skutecznych metod pracy z nim oraz zabawy jest tak obszerna.


KREATYWNE CENTRUM ROZWOJU DZIECKA
PROGRESIK A. HAJDON

ul. Gawrzyłowska 69A
tel. 737 169 451
email: kontakt@progresik.com