T
E
L
  737 169 451   789 584 562

Witamy w Kreatywnym Centrum Rozwoju Dziecka PROGRESIK!

Jesteśmy zespołem praktyków z wieloletnim doświadczeniem, zjednoczonym celem stworzenia wyjątkowego miejsca, w którym dzieci mogą rozwijać się kreatywnie i ciekawie, jednocześnie bawiąc się świetnie!

Nasza misja to nie tylko zapewnienie dzieciom wszechstronnej stymulacji rozwoju, ale także stworzenie przestrzeni do swobodnej ekspresji siebie i nawiązywania kontaktów z rówieśnikami. W PROGRESIK wspieramy harmonijny rozwój dziecka i udzielamy pomocy tym, którzy muszą nadrobić braki w różnych obszarach.

Nasza założycielka

Agnieszka Hajdon - psychologa, oligofrenopedagoga, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. To pozytywnie zakręcona marzycielka z głową pełną pomysłów, która uwielbia spontaniczność i kolorową zabawę. Agnieszka przekłada swoją kreatywność na ręcznie wykonane pomoce do zajęć, tworząc unikalne doświadczenia dla naszych małych i dużych podopiecznych. 
Prywatnie Agnieszka to mama trójki urwisów, z którymi eksperymentuje, brudzi się i wygłupia, ale również spędza godziny nad fascynującymi książkami. Jej pasja do pracy z dziećmi i dorosłymi widoczna jest w wieloletnim doświadczeniu oraz licznych certyfikatach i szkoleniach, które ukończyła.

Nasz zespół

Karolina Kurcz - ukończyła Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkoną na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Pasjonatka pedagogiki Montessorii, z tym systemem związana jest od początku pracy zawodowej. Trener grafomotoryki i certyfikowany terapeuta ręki. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. W wolnym czasie prowadzi blog, na którym dzieli się pomysłami inspirując nauczycieli i rodziców.  

Patrycja Szpara - nauczyciel wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagog. Doskonalenie swojego warsztatu rozpoczęła od pracy z dziećmi jako animator zabaw. Zdobyłam 1 stopień trenera, który pozwala jej prowadzenie kreatywnych zajęć marki Sensoplastyka. W swojej pracy kieruje się dużą empatią do najmłodszych oraz chęcią wspomagania ich w poznawaniu świata.

Anna Laskowska - fizjoterapeutka, oligofrenopedagog, specjalista wczesnego wspomaganie rozwoju. Zwolenniczka holistycznego podejścia do rozwoju dziecka dlatego lubi łączyć w terapii różne metody i formy pracy. Absolwentka wielu kursów i szkoleń stale poszerzającą swoje zawodowe horyzonty. Prywatnie żona, mama dwójki już dorosłych dzieci i mniej dorosłego psa.

Jadwiga Krogulska - ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Rzeszowie oraz Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie. Miłośniczka sztuki. Radość sprawia jej możliwość dzielenia się swoją pasją z dziećmi. Podczas zajęć stara się przekazać im jak najwięcej wiedzy i umiejętności plastycznych. 

Magdalena Markowska-Wolak - nauczyciel wychowania przedszkolnego od 10 lat, oligofrenopedagog, terapeuta. W swojej pracy ceni sobie kontakt z najmłodszymi, a największą radością dla niej jest uśmiech na twarzach dzieci. Uwielbia zwierzęta i góry. Prywatnie żona. Posiadaczka psa i kota.

Adrianna Fudyma - ukończyła pedagogikę resocjalizacyjną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także pedagogikę przedszkolną, wczesnoszkolną i terapię pedagogiczną. Oligofrenopedagog oraz certyfikowany trener umiejętności społecznych. Prywatnie żona i mama dwóch córek, z którymi uwielbia spędzać czas na wspólnym muzykowaniu, zabawach, wygłupach oraz małych podróżach.

Dołącz do naszego świata kreatywnego rozwoju dzieci! 

KREATYWNE CENTRUM ROZWOJU DZIECKA
PROGRESIK A. HAJDON

ul. Gawrzyłowska 69A
tel. 737 169 451
email: kontakt@progresik.com

www.progresik.com
progresik_debica
Progresik.Debica